• Новак
Кингстон Месинг Мини-Широко Распространета Бања Тапа Масло Нанесуваат Бронзено Масло Нанесуваат

Кингстон Месинг Мини-Широко Распространета Бања Тапа Масло Нанесуваат Бронзено Масло Нанесуваат

DEN 1119.20
Пристапност
Во достапна форма

Исклучителниот дизајн на оваа славина вкусно ја додворува елегантната архитектура на традиционалните домови со своите фини детали. Имитирајќи го широко распространетиот изглед, мини-распространетите славини за бања се за оние кои сакаат детални аспекти и чисти линии. Овие компактни славини ги обезбедуваат сите елементи на дизајнот на квалитетна славина без потреба од плоча на палубата во мијалници со 3 дупки. Мини-распространетата славина За бања Кингстон Месинг и нејзината избрана цврста месинг конструкција и врвно полиран хромиран финиш гарантирано ќе го гламуризираат традиционалниот ансамбл на вашиот дом во годините што доаѓаат. Вклучен е и соодветен одвод на завршницата.Карактеристики цврста Месинг Конструкција Керамички Диск Без Капка Касета Монтирање на Керамички Диск 4" до 8" Мини Широко Распространета Инсталација Со 3 Дупки Стандард 1/2" IPS Конекција 1.2 GPM/4,5 Lpm Стапка На Проток на Вода на 60 PSI2" Spout Clearance4-1/2" Spout Reaching Вклучува Соодветна Завршница Скокачки Дренажни Рачки На Рачката Запознајте ЈА АДА упатстваескорозивна Завршница Цврста Месинг Конструкција. Кертриџ Керамички Диск Без Капе. Палубата планината 4 "до 8" Мини Широко Распространета 3-Дупка Инсталација.

Главните карактеристики

Избор на клиент