• Новак
32 Класа 720п ЛЕД ЛЦД ТВ 32МЕ306В

32 Класа 720п ЛЕД ЛЦД ТВ 32МЕ306В

DEN 3.33
Пристапност
Во достапна форма

Со својата 720 P HD слика, led позадинско осветлување, звучно емоционално аудио и повеќе AV влезови, 32me306v има врвен квалитет на аудио и видео и достапен, разноврсен дизајн. ЛЕД технологија за позадинско осветлување за остри, брилијантни слики. Долби Дигитални поддржува до 5 канали на дигитални аудио. Исчисти Пикс Мотор Плус за оптимизирање на квалитетот на сликата.

Главните карактеристики

Избор на клиент