• Новак
Колекцијата на отомансон Мондо, кабриолет lovesубов со складирање, сива боја

Колекцијата на отомансон Мондо, кабриолет lovesубов со складирање, сива боја

DEN 6048.00
Пристапност
Во достапна форма

Одморете се со најдобрите во удобноста на вашето семејство и пријатели. Ве поздравуваме да ја испробате нашата нова колекција на мебел што е произведена во партнер со мебел Casamode со цел да го постигнете најоптималниот можен квалитет. Модата и функцијата коалицираат за оптимална разноврсност, со што овој мебел е погоден за кој било простор и постојниот декор. Елегантниот чист-поставен тапацир е достапен во богата палета на бои за секој вид естетика. Исто така, има скриено складирање за вашите дополнителни неуредни работи, ќебиња, па дури и преполни играчки од вашите деца и миленичиња, и веднаш се претвора во секоја просторија во гостинска соба. За да го откриете ова во спиење, едноставно подигнете го дел од седиштето и кликнете на потпирачот за грб, дозволувајќи рамна позиција, која исто така ќе ви биде корисна ако само се чувствувате премногу уморни или мрзливи да одите во кревет откако ќе гледате некој ТВ. . За полесно собрание, погледнете ги предвидените документи за собрание. 3-во-1 : Седнете, спијте, чувајте. Седнете удобно на нашиот Signature Loveseat, кој е инженерски со метал и градба на рамки за супериорна сила и долготрајна издржливост . Добијте добар ноќен сон само со користење на нашата технологија за кликнување на кликнување со цел да ја разоткриеме оваа софабе во удобна положба за спиење .

Главните карактеристики

Избор на клиент