• Новак
Anvazise Решетката Стил Гитара Стојат За Повеќе Гитари Бас

Anvazise Решетката Стил Гитара Стојат За Повеќе Гитари Бас

DEN 0.67
Пристапност
Во достапна форма

Вовед : Ако сте колекционер на гитара, мора да имате проблем со складирањето. Овој Држач за Гитара во Стилот На Решетката може да ви помогне да го решите овој проблем. Може да собере седум Гитари во исто време. Изработен од нов и висок квалитет, тој е многу силен и цврст штанд за тубуларна гитара. Оваа решетка ќе биде можно да се одржат сите гитари, вклучувајќи акустични гитари, електрични гитари и бас гитари. Покрај тоа, штандот може да се пофали со цврста конструкција на квадратни цевки и безбедно ја држи вашата акустика и исто така може да се преклопи за лесен транспорт. Нарачајте го сега и ќе ги добиете сите овие придобивки. Карактеристики : 1. Хуманизиран дизајн и висок квалитет2. Оваа решетка е совршена за држење гитари на една погодна и безбедна локација3. Удобно држи седум Гитари/Басови/Акустика4. Одличен начин за прикажување и заштита на вашите инструменти5. Лесен за транспорт како што се преклопува Дизајн Спецификации : 1. Димензии : 1100*465*700ММ2. Тежина : 112.88 мл / 3200г3. Материјал : Легура И Смола4. Боја : Црн Пакет Вклучува : 1 x Гитара Штанд 1. Хуманизиран дизајн и висок квалитет. 2. Оваа решетка е совршена за држење гитари на една погодна и безбедна локација. 3. Удобно држи седум Гитари/Басови/Акустика. 4. Одличен начин за прикажување и заштита на вашите инструменти.

Главните карактеристики

Избор на клиент