• Новак
Дозволува Со Дами Мода Секојдневна Кожа Збрчкана Еластична Aut И Зима Две Костум Жени, облека за жени сетови, летни сетови, шорцеви поставени за жени

Дозволува Со Дами Мода Секојдневна Кожа Збрчкана Еластична Aut И Зима Две Костум Жени, облека за жени сетови, летни сетови,

DEN 0.67
Пристапност
Во достапна форма

Дами Мода Секојдневна Кожа Збрчкана Еластична Aut И Зима Дводелен Костум Женски Карактеристики : изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носењеодлични За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни. Носењето ќе направи да изгледате поубаво. Забелешка : Панталоните се препорачуваат Со Сезона на појас : Aut И Зима Пол : Женска Пригода : отворено,Секојдневно,должина на Дневниот Ракав : Тип На шема Со Долги ракави : цврст стил на боја : Мода : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Панталони И 1 ПАРЧИЊА Жени за Да забележите дека малата разлика во бојата треба бидете прифатливи Поради светлината и екранот.Големина.Усукеубустслеевекла Облека Должина Гаќи Length SSmall483488cm/34.65"59cm/23.23"70cm/27.56"60-86cm/23.62-33.86"35cm/13.78"MMedium6103692cm/36.22"60cm/23.62"71cm/27.95"64-90cm/25.20-35.43"36cm/14.17"Llarge8123896cm/37.80"61cm/24.02"72cm/28.35"68-94cm/26.77-37.01"37cm/14.57"XLX-Large101440100cm/39.37"62cm/24.41"73cm/28.74"72-98cm/28.35-38.58"38cm/14.96"XXLXX-Large121644104cm/40.94"63cm/24.80"74cm/29.13"76-102cm/29.92-40.16"39cm/15.35"Size : SSize. : Мал : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 88cm/34.65"Ракав : 59cm/23.23" Облека Должина : 70cm/27.56 "Половината : 60-86cm/23.62-33.86" Панталони Должина : 35cm/13.78 " Големина : MSize. : Медиум : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 92cm/36.22"ракав : 60cm/23.62" Облека Должина : 71cm/27.95 "Половината : 64-90cm/25.20-35.43" Панталони Должина : 36cm/14.17 " Големина : LSize. : ларгеус : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 96cm/37.80"ракав : 61cm/24.02" Должина На Облека : 72cm/28.35 "Половината : 68-94cm/26.77-37.01" Должина На Панталони : 37cm/14.57 " Големина : XLSize. : X-Large US : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 100cm/39.37"ракав : 62cm/24.41" Облека Должина : 73cm/28.74 "Половината : 72-98cm/28.35-38.58"Панталони Должина : 38cm/14.96" Големина : XXLSize. : XX-Large US : 12 UK : 16 EU : 44 Bust : 104cm/40.94 "Ракав : 63cm/24.80" Облека Должина : 74cm/29.13 "Половината : 76-102cm/29.92-40.16 "Панталони Должина : 39cm/15.35" 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. 2.Ултра мазно чувство, секое убаво разгледување на дизајнот, само за вас. 3.Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне!. 4.Ве прават супер секси и заводливи. 5.Се фокусира на совршена Кошула Без Ракави за вас.

Главните карактеристики

Избор на клиент