• Новак
Високи половини од јога шорцеви за жени за контрола на стомакот, атлетски тренингот што работи шорцеви со длабоки џебови

Високи половини од јога шорцеви за жени за контрола на стомакот, атлетски тренингот што работи шорцеви со длабоки џебови

DEN 1.67
Пристапност
Во достапна форма

[Премиум и удобен материјал]-Не-проследување, влага за влага, брзо сушење, дишење и 4-насочни истегнати врвни ткаенини. Нема деформирање дури и по миењето. [Длабоко два страничен џеб] - Има 2 џебови за да можете да го ставите вашиот телефон таму. Ако сакате да слушате музика кога шетате или трчате, овие 2 џебови ќе го задржат вашиот телефон или i Pod добро. [Чувајте совршена форма] - стил на високо ниво со дизајн за контрола на стомакот. Широки контури на половината контури на телото и обликот на насоки Помош за промовирање на јога -шорцеви и компресија и поддршка. [Одговара за повеќето прилики] - Нашите шорцеви за трчање комбинираат мода, функција и со највисок квалитет, префект за јога, вежбање, фитнес, пилатес, трчање, трчање, трчање, трчање, трчање, трчање, трчање, трчање, трчање, трчање , или кој било вид на вежбање или активности поврзани со фитнесот. Ве молиме проверете ја табелата со големина (последна слика) пред да нарачате, ве молиме забележете : бојата може да варира малку од сликата. И не грижете се за големината на големината што можете преку Интернет, може да ја размените, ако ја разменувате, ако е Големината на шорцевите за јога не одговара [Премиум и удобен материјал]-Не-виткање, влага за влага, брзо сушење, дишење и 4-насочни истегнати врвни ткаенини. Нема деформирање дури и по миењето . [Длабоко две странични џеб] - Има 2 џебови за да можете да го ставите вашиот телефон таму. Ако сакате да слушате музика кога шетате или трчате, овие 2 џебови ќе го задржат вашиот телефон или i Pod добро . [Чувајте совршена форма] - стил на високо ниво со дизајн за контрола на стомакот. Wide waistband contours body curves and streamlines shape help to promote yoga shorts both compression and support. [Fit For Most Occasions] - Our Running shorts combine fashion,function,and of the highest quality, prefect for yoga, exercise, fitness, pilates, Вклучување, или кој било вид на вежбање или активности поврзани со фитнес . Ве молиме проверете ја табелата со големина (последна слика) пред да нарачате, ве молиме забележете : бојата може да варира малку од сликата. И не грижете се за големината на големината што можете преку Интернет, да ја размените Центарот за размена Ако големината на шорцевите за јога не одговара.

Главните карактеристики

Избор на клиент