• Новак
'добро вакуум изолирано шише со вода од не'рѓосувачки челик, одличен Гетсби, Оз

'добро вакуум изолирано шише со вода од не'рѓосувачки челик, одличен Гетсби, Оз

DEN 0.67
Пристапност
Во достапна форма

Карактеристики на технологијата S'Well Of Print Cornationthermas'well-ги одржува пијалоците ладни до 24 часа и жешки до 12.еко-пријателски-без БПА и еднократно. Одделение 18/8 не'рѓосувачки челик.Не пот - без кондензација, надворешноста ќе остане суво. БПА бесплатно.

Главните карактеристики

Избор на клиент