• Новак
Мејбелин Експерт Носат Дуо Сенка За Очи, 0. оз

Мејбелин Експерт Носат Дуо Сенка За Очи, 0. оз

DEN 233.44
Пристапност
Во достапна форма

Мејбелин Експерт Носете Дуо Сенка за Очи ви дава извонредна боја на шминка за очи со свиленкаста, сензуална завршница која трае цел ден. Неговите богати, кадифени текстури се лизгаат без напор со супериорна мазност. Апликаторот со кадифе-врв вклучуваше мешавини без влечење или влечење. Дуо за сенки, СИВИ РАБОТИ 80д.вклучен Апликатор.

Главните карактеристики

Избор на клиент