• Новак
Пренослив Двослоен Боја Наведуваш Бо Виткање Мамка Мамка Бо Мулти-Боја Опционално

Пренослив Двослоен Боја Наведуваш Бо Виткање Мамка Мамка Бо Мулти-Боја Опционално

DEN 1919.84
Пристапност
Во достапна форма

Спецификација : *Материјал : пп пластика*Боја : Шест бои*Големина : 19х11х3, 5(см)*Тежина : 182пакетот вклучува : 1 х Наведуваш Кутии : 1. Поради различни фактори како што се осветленоста на мониторот, осветленоста на светлината итн., вистинската боја на производот може да биде малку поинаква од сликата прикажана на веб-страницата.2. Ве молиме, дозволете мали рачни отстапувања на мерењето во податоците. *Материјал : пп пластика. *Боја : Шест бои. * Големина : 19х11х3, 5 (см). * Тежина : 182гр .

Главните карактеристики

Избор на клиент