• Новак
Ригаи Вештачки Инсекти Бумбари Пчела Мравка Пастрмка Летаат Риболов Наведуваш Бионски Мамка Справи, Случаен Боја Пчела#

Ригаи Вештачки Инсекти Бумбари Пчела Мравка Пастрмка Летаат Риболов Наведуваш Бионски Мамка Справи, Случаен Боја Пчела

DEN 351.20
Пристапност
Во достапна форма

Спецификација : бионичката мамка е мамка за мува, која е различна од мамките.Изработени од пердув, влакна и друг материјал, светлина и durable.In дополнително на професионално фрлање со риболов, можете да користите и проѕирна најлонска линија за да ја врзете зад мамката за мамка.Многу практична мамка за љубителите на риболов.Име на ставка : Риболов Мамка Материјал : Пердув + Влакна Количина : 10 Парчиња/Пакет (Иста Шема)Боја : Испратена По Случаен Избор Карактеристики : Шарени, Справи За Риболов, Бионика : 1,5 см - 2,5 см/0,59" - 0,98" (Прибл.) Забелешки : бојата се испраќа по случаен избор.Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметите може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Вклучен пакет : 10 х Мамки за Риболов бионичката мамка е мамка за мува, која е различна од мамките. Изработени од пердув, влакна и друг материјал, лесни и издржливи. Покрај професионалното фрлање риболов со мува, можете да користите и проѕирна најлонска линија за да ја врзете зад мамката за мамка. Многу практична мамка за љубителите на риболов.

Главните карактеристики

Избор на клиент