• Новак
Резервоар За Кружен Врат

Резервоар За Кружен Врат

DEN 431.84
Пристапност
Во достапна форма

Тип на шема : Цврст Стил : Обични Карактеристики : Основен стил деколте : Тркалезна должина на ѓердан : Редовна должина на Ракавот : тип на ракав : Без Ракави Чиста : номатеријален состав : 95% полиестер, 5% истегнување на спандекс : малку упатства за нега на истегнување : ладно миење Во Машина. Падне сува ниска.Увезени мерења на производот : XS : биста 27 инчи, рамо 10 инчи, должина 22 инчи, ширина на полите 27 инчи : биста 29 инчи, рамо 10 инчи, должина 23 инчи, должина 23 инчи, ширина на полите 29 инчи : биста 19 инчи, ширина на полите 29 инм : биста 34 инчи, ширина на полите 33 инчи : биста 31 инл : биста 33 инл : биста 33 инл : биста 33 инл : рамо 10 инчи, должина 24 инчи, ширина на полите 33 инкс : биста 36 инл, рамо 10 инчи, должина 24 инчи, ширина на полите 33 инкс : биста 36 инл, рамо 11 инчи, должина 25 инчи, ШИРИНА на ПОЛИТЕ 36 ин2хл : биста 39 инчи, рамо 11 инчи, должина 26 инчи, ширина на полите 39 ин3хл : биста 43 инчи, рамо 12 инчи, должина 27 инчи, ширина на полите 42 во карактеристики : тенок фит, дише. Рашири : Многу растеглив. Упатства за нега : ладно миење Во Машина. Падне сува ниска.

Главните карактеристики

Избор на клиент