• Новак
Дион Ворвик-Женски Тркачки Резервоар

Дион Ворвик-Женски Тркачки Резервоар

DEN 1.67
Пристапност
Во достапна форма

Дион Ворвик-Женски Тркачки Резервоар. Висококвалитетно печатење на овој тенок фит резервоар ќе ги претвори главите. Случајните минувачи нема да бидат разочарани - кројот на тркачот изгледа добро на рамената на секоја жена. : 60% чешлан прстенест памук, 40% полиестер. : Дополнителна лесна ткаенина (3,9 мл/ид2 (132 г/м2)). : Тенок одговара. : Откинете ја етикетата. : Работи помали од вообичаеното. Спецификации На Производот. ДОЛЖИНА НА ТЕЛОТО. XS 27, S 27.5, M 28, L 28.5, XL 29, 2 XL 29.5. ШИРИНА НА ТЕЛОТО. XS 14, S 15, M 16, L 17, XL 18, 2 XL 19 Дион Ворвик - Женски Тркачки Резервоар.

Главните карактеристики

Избор на клиент