• Новак
Малибу Ц Хард Вода Велнес Регенератор 33. оз

Малибу Ц Хард Вода Велнес Регенератор 33. оз

DEN 3.00
Пристапност
Во достапна форма

Зачувајте го здравјето На вашата коса Со Регенератор За Велнес На Тврда Вода Малибу Ц 1 Литар. Овој велнес регенератор обезбедува храна и заштита потребни за вашата коса да остане елегантна и сјајна. Овој 100% вегански производ се брани од водени елементи што можат да го исушат, обезбојат или да предизвикаат други видови оштетувања. Малибу Ц Регенератор За Велнес На Тврда Вода 1 Литар е совршен за секој што треба да ги надополни скалпот и косата откако ќе се измие со шампон со вода внесена со калциум, бакар или хлор. Овој производ помага да ја ослободите косата од несаканото таложење предизвикано од тврда вода и вода и други груби хемикалии што можат да бидат во вашата вода. Тоа ќе спречи каква било сувост и ќе ја остави вашата коса нахранета и свиленкаста мека. Кога ја миете косата во тврда вода, калциумот ќе се натрупа на фоликулот на вашата коса и ќе предизвика вашата коса и скалп да станат суви и ронливи. Овој регенератор Малибу Ц помага да ја ослободите косата од таа акумулација и да ја оставите да изгледа убаво. Овој регенератор најдобро функционира на сите типови коса нанесете количина со големина на пара на вашите раце и поминете низ косата од коренот до крајот.

Главните карактеристики

Избор на клиент