• Новак
Женските Часовници Елегантен Минималистички Мода Со Ремен Бирање Кварц Кожа Подарок Часовник

Женските Часовници Елегантен Минималистички Мода Со Ремен Бирање Кварц Кожа Подарок Часовник

DEN 527.84
Пристапност
Во достапна форма

Совет : ве Молиме внимателно прочитајте го описот, особено ременот, материјалот на телото и мерките На претпазливост елегантна Минималистичка Мода Со Ременско Бирање Женска Кварцна Кожа Часовник За Часовници за Подароци точка на продажба : Едноставно бирање, луксуз со низок клуч и практично, ви овозможува да уживате Погоден како подарок За мајки И љубовници Погоден За секоја пригода карактеристика : дијаметар На Куќиштето : 32мм дебелина на Бирачот : 8мм Ширина на Ременот : 16мм должина на Ременот : 235мм (вклучувајќи футрола) материјал за ремен : кожа глава : содржина на легура пакет : 1 € часовници паметен часовник, Часовник За Мажи,Часовници За Жени,Машки Часовници,Паметни Часовници За Жени,часовници за мажи,Паметни часовници за мажи,машки рачни часовници,машки часовници,женски рачни часовници совршен подарок : совршен е за секаков вид деловни,секојдневни, внатрешни и надворешни активности или секојдневна употреба. Како што е миење раце дури и туширање, но ве молиме имајте предвид НЕ притискајте копчиња во водата или носете го овој часовник за долгогодишни подводни активности-како што е нуркање, како што знаете премногу контакт со вода ќе го скрати животниот век на часовниците. Подарок На Кого Сакате : Деликатна и изненадувачка идеја за подарок за вашиот најдобар пријател, љубовник, девојка, свршеница, сопруга, мајка, ќерка На Божиќ, Роденден, Годишнина, Денот на Вљубените, Денот на Мајката. 100% Гарантирано ЗАДОВОЛСТВО : сигурни сме дека ќе го сакате вашиот нов Часовник, но ако поради некоја причина не сте задоволни во рок од 30 дена од купувањето.Ве молиме слободно контактирајте не со сите проблеми што можеби ги имате.

Главните карактеристики

Избор на клиент