• Новак
Една Куќа Шума Таписерија Дома Декор Пејзаж Таписерија Дневна Соба Спална Соба Декорација Таписерија Магија Таписерија Завеса, Сончева Светлина & Крик

Една Куќа Шума Таписерија Дома Декор Пејзаж Таписерија Дневна Соба Спална Соба Декорација Таписерија Магија Таписерија Завеса,

DEN 254.24
Пристапност
Во достапна форма

Изработени од 100% полиестер. ОВА Е 3Д таписерија со ласерско печатење која е реална, без мирис, нетоксична и никогаш не избледува. Може да се користи за украсување на кујната, спалната соба, дневната соба, работната соба итн. Не само како таписерија, туку и како перница, завеса, јога мат, пешкир за плажа итн. Зошто да изберете сценска таписерија?. Научните истражувања покажуваат дека кога луѓето ја гледаат прекрасната глетка кога расположението станува малку подобро, ќе игра улога во декомпресија. Кога ќе ги отворите очите, ќе ја видите прекрасната глетка таписерија и ќе го видите прекрасниот свет. Верувам дека ќе имате доверба во следниот ден. Материјал : Изработен од полиестер, мек, пријателски за кожата, мала тежина, нетоксичен, издржлив и без избледување. Боја : Користејќи технологија за дигитално печатење, моделите со Висока дефиниција и светлите бои прават совршена декорација и носат визуелно уживање. Употреба и Нега : таписериите на тропските плажи се лесни и лесно можат да се обезбедат со палци. Рачно и машинско перење, а за превозот наборите може да се отстранат со фен или пароброд за облека. Употреба и Нега : таписериите на тропските плажи се лесни и лесно можат да се обезбедат со палци. Рачно и машинско перење, а за превозот наборите може да се отстранат со фен или пароброд за облека. Големина : 37.4 "W x 28.7" H / 59 "W x 39.4" H / 59 "W x 51.2" H / 59 "W x 59" H / 98.4 "W x 70.9" H.

Главните карактеристики

Избор на клиент