• Новак
Довил Гроздобер Постер Франција

Довил Гроздобер Постер Франција

DEN 3.33
Пристапност
Во достапна форма

Висококвалитетно уметничко печатење.Печатени на тешки акции хартија 100% Направени Во Америка.Големината на хартијата е 12 х 18 инчи големина на слика од 11 5/8 х 17 5/8 инчи оваа висококвалитетна репродукција на уметнички принт може да се пофали со остри детали и живописни слики. Печатени на тешка хартија со помош на висококвалитетна дигитална преса за печатење гарантира : точност на бојата, издржлива слика и највисока достапна резолуција за печатење. Овој отпечаток е 100% Направен Во Америка.Ние користиме само мастила за ликовна уметност, кои се отпорни на избледување најмалку 75 години, архивски квалитет со музејски квалитет, со пигмент без киселина за да се осигураме дека печатењето не ја менува бојата со текот на времето.Големината на хартијата е 12 х 18 инчи со големина на слика од 11 5/8 х 17 5/8 инчи, совршена за врамување.Уметничкото печатење ќе брод валани во дебела поштенска цевка, заштитена во ракав отпорен на вода.Фенер Прес е динамична уметничка компанија која е специјализирана за водечките слики во светот. Нашата колекција вклучува оригинални дела создадени од нашиот домашен уметнички тим, модерна фотографија, трендови за декор во домот и канцеларијата, антички мапи, гроздобер постери и сѐ помеѓу нив. Со постојано растечка колекција на светски познати слики, Фенер Прес е трендсетер познат по украсување домови и големи одморалишта - како и комплети реклами, филмови и телевизиски емисии.Ако барате совршена уметност за врамување за вашиот дом или канцеларија, сигурни сме дека имаме парче со кое ќе се поврзете. Разгледајте ја нашата колекција овде со над 50.000 слики достапни во повеќе големини и медиуми. Ние, исто така, би сакале да го искористиме ова време за да ви се заблагодариме ако сте купиле од нас порано, или планирате денес. Поддржувате уметници кои длабоко се грижат за нивната уметничка форма и компанија која е горда што ги печати овие неверојатни слики во Америка. Вашата поддршка ни овозможува да продолжиме да го правиме она што го сакаме - создавајќи убава уметност.

Главните карактеристики

Избор на клиент