• Новак
3 Армиски Резервоар, Недовршена Форма На Уметност ОД МДФ со Дрвени Занаетчиски Исечоци

3 Армиски Резервоар, Недовршена Форма На Уметност ОД МДФ со Дрвени Занаетчиски Исечоци

DEN 2.33
Пристапност
Во достапна форма

3 " Прецизно Намалување На Армискиот Резервоар. Овој прекрасен занаетчиски производ е направен од 1/8" ДЕБЕЛА отпорна НА ВЛАГА МДФ. Ова дрвено уметничко парче е совршено за занаетчиски проекти, домашен декор и подароци. Висококвалитетната, недовршена форма на занает од дрво е едноставна за бојадисување или дамка во вашиот избор на боја за да одговара на декорот на секоја просторија во вашиот дом. Нашата колекција на облици на дрво е прецизно исечена од компјутер користејќи индустриски машини, што ги прави мазни и подготвени да бидат обоени или обоени според вашите спецификации. Ние носиме 1000 други дизајни во различни големини за да ви помогнеме да го составите вашиот следен занаетчиски проект. САМОСТОЈНИ Недовршени уметнички и занаетчиски форми. Исечете на МДФ Отпорен на ВЛАГА од 1/8 инчи. Исечете Со Прецизна цпу машини. Производот е цврст и издржлив. Одличен висококвалитетен материјал за одделение на кабинетот. Исечете по нарачка и брза испорака. Прекрасно за сите видови внатрешна употреба. Погоден за лесна изложеност на отворено. Многу мазна поради висока густина композитни. Секое парче изшкуркано и рачно прегледано. Пристигнува подготвен за сликање и украсување. Одлично покривање на бојата. Нема лесно да отече или излупи. Гордо Произведено во САД.

Главните карактеристики

Избор на клиент