• Новак
Женски Моден Летен Сладок Лабав Секојдневен Цветен Принт Ретро Комбинезон Со Прерамки

Женски Моден Летен Сладок Лабав Секојдневен Цветен Принт Ретро Комбинезон Со Прерамки

DEN 1.00
Пристапност
Во достапна форма

Големина : С Половината : 95см/37.40" Колк : 108см/42.52" Должина : 119см/46.85"Големина : М Половината : 100см/39.37" Колк : 113см/44.49" Должина : 120см/47.24"Големина : Л Половината : 105см/41.34" Колк : 118см/46.46" должина : 121 см/47,64"големина : xl половината : 110cm/43,31" колк : 123cm/48,43" Должина : 122cm/48,03"големина : Xxl половината : 115cm/45,28" колк : 128cm/50,39" Должина : 123cm/48,43"Големина : xxxl половината : 120cm/47.24" колк : 133см/52.36" должина : 124см/48.82"тип на вклопување : прав1.Материјал : женскиот фустан е изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење, изработен од мека ткаенина, полиестер, лесен и удобен, фустан од гардероба, лесен за облекување или соблекување, удобен фустан, можете да носите еден цел ден.Дебелина : Стандард2. Повод : овој секојдневен фустан со маица е совршен за секојдневно, на плажа, излегување, забава, работа, секојдневна облека. Овој женски секојдневен лабав фустан е достапен во различни цврсти за да одговараат на вашиот личен стил.опис5. Различни монитори ќе имаат мала разлика во бојата, ве молиме немајте предвид материјал : Тип На памук И полиестер Модел : Ретро стил на печатење : Секојдневен4. Измијте со ладна вода, големината нема да се промени во голема мера, ако имате какви било прашања при изборот, добредојдовте во консултантотпакет вклучуваат : 1пц Женски комбинезон Тип : Домашен обичен Тип на панталони : Среден Струкрода : Жени3. е најдобриот избор за подарок Давање Долги надуени ракави со еластични манжетни; широк отвор на ногата; исечете детали на цвест и ракави; мека, неткаена ткаенина од газа што не се протега. Многу модерен со сандали, кожени чевли, високи потпетици, јакна, ѓердан, чанти, чанти со едно рамо и така натаму во секојдневниот живот. Идеален и за внатрешни и за надворешни настани, совршен за домашна облека, забава, одмор, одмор, патување, крајбрежје, плажа, состаноци, шопинг и секојдневен живот итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент