• Новак
Зувимк Спортски Градници За Жени, Женски Градници Безжична Целосна Покриеност Плус Големина Минимизатор Не Поместена Удобност Мек Градник Мултипак Розова, 38

Зувимк Спортски Градници За Жени, Женски Градници Безжична Целосна Покриеност Плус Големина Минимизатор Не Поместена Удобност

DEN 283.04
Пристапност
Во достапна форма

странична предна точка удобност ретро отворање аддукција градник Бран И Женски Бандо Спорт Bramso-bidi-font-size : 11.0 pt;mso-style-qformat : yes;mso-font-kerning : 1.0 pt;}mso-ascii-font-family : Calibri;mso-pagination : -orphan;mso-para-margin-bottom : .0001pt;mso-tstyle-colband-големина : 0; осигурајте се дека целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, но може да се појават различни стилови во процесот на носење. Тоа зависи од другите физички променливи, таквата лична форма, обликот на телото, пропорцијата на телото, висината итн. карактеристики : 1. Висока флексибилност, нека телото во целосно опуштена состојба 2. Супер мазна секој вредни дизајн разгледување. 3。 Фокусирајте се на создавање совршена долна облека за вас, а не само уникатна секси. 4 дизајнот на предното отворање го прави доењето поудобно информации За Производот : Сезона : Пол : Женска Пригода : Секси Материјал : 90% Памучен Стил : секојдневна и секси Шема : ретро бранова точка должина На ракавот : метод на Перење без ракави : рачно миење во ладна вода Што добивате : Забелешка за долна Облека : може да има физички разлики помеѓу различни монитори, фотографиите на производот се за илустрација и можеби не ја одразуваат точно вистинската боја На примените предмети Нормално 0 7.8 0 0 2 лажни лажни лажни en-us zh-cn X-Никој /* Дефиниции Стил */mso-style-noshow : yes;mso-tstyle-rowband-size : 0;font-family : "Calibri","sans-serif";mso-hansi-font-family : Calibri;mso-bidi-theme-font : minor-bidi;mso-bidi-font-family : "Тајмс Њу Roman";mso-para-margin : 0cm;{mso-style-name : 普通表格;font-size : 10.5 pt;mso-ascii-theme-font : minor-latin;mso-hansi-theme-font : minor-latin;mso-style-parent : "";mso-padding-alt : 0см 5.4 пт 0см 5.4 пт;мсо-стил-приоритет : 99; табела.Msonormaltable Маса.Mso Normal Table. Фонт-семејство : "Калибри","санс-сериф";. Мсо-ханси-тема-фонт : мали-латински;. Мсо-стил-родител : "";. Мсо-пара-маргина-дното : .0001pt;.

Главните карактеристики

Избор на клиент