• Новак
За Ауди А 1999-Lorbeergruen Металик LY6R Qt База & Јасно

За Ауди А 1999-Lorbeergruen Металик LY6R Qt База & Јасно

DEN 1.67
Пристапност
Во достапна форма

Боја Мојот Автоматски користи компјутерски контролирана опрема за мешање, оригиналната формула ОЕ и, квалитетни нијанси и врзива, за да ја направите вашата боја. Бојата е лесна за нанесување и брзо сушење. Секој комплет содржи еден литар боја на база на уретан и еден литар проѕирен слој отпорен на УВ. • Еден литар основна боја на палто базирана на Уретан и еден литар проѕирен слој отпорен на УВ. • По намалување на бојата за прскање тест на затворен спреј картичка за да се потврди боја натпревар и техника пред аплицирање . * Вклучени упатства За Ауди • А6. 1999;2000;2001;2002;2003. LY6 R. LORBEERGRUEN МЕТАЛИК. Еден Квартен Основен Слој и Еден Квартен Проѕирен Слој. Произведено во САД. Боја Тест картичка вклучени. Не прскајте боја на возилото пред да ја тестирате Бојата и техниката На Картичката за Тестирање На Бојата.

Главните карактеристики

Избор на клиент