• Новак
Мијаилима Машка Есенска Зимска Облека Машка Есенска И Зимска Тенка Боја Блок Со Долги Ракави Пуловер Пуловер Дуксер Врвен Машки Дуксер Без Качулка Сива Л

Мијаилима Машка Есенска Зимска Облека Машка Есенска И Зимска Тенка Боја Блок Со Долги Ракави Пуловер Пуловер Дуксер Врвен Машки

DEN 0.67
Пристапност
Во достапна форма

59" машкиock и зима Тенок Блок Во боја долг ракав тетер пуловер Дуксер Врвен предмет специфики : сезона : aut и зима пол : мажи прилика : дневно,партиски материјал : џемпер ткаенина облека должина : редовен тип на шема : Крпеница Стил : МОДА, должина На Ракавот за слободно Време : долги карактеристики : } материјал е изработен Од висококвалитетни материјали И е доволно издржлив За да го задоволи вашето секојдневно носење. `+Прилика quodicave : патување на Отворено, шопинг за одмор, училиште, работа, забави, Божиќ.31" Рамо : 47cm/18. ●Истиот пасус ● продаваме многу видови производи, Како Што Се Машки Кошули За Фустани,Машки Јакни И Палта Од Руно,Машки Дуксер без Качулка,Машки Дуксери И Дуксери,Машки Анораки,Машки Џемпер Палто,Машки Секојдневни Јакни,Машки Костуми,Машки Кардиган,Машки Паркови,Машки Блејзери И Јакни Од Костуми,Машки Блузи За Тенкови,Машка Кожа & јакни И палта Од вештачка кожа,машки елек за џемпер,Машки Пижами И Комплети и Салон,Машка Долна Облека,машки Јакни И Палта Од Крзно И Вештачко Крзно,машки елеци За Надворешна Облека,Машки Костими За Капење,Машки Тексас Јакни Добредојдовте Да Купите.20" Ракав : 62cm/24. Очекуваната испорака е 10-15 работни дена. Ако наидете на какви било проблеми откако ќе ја купите стоката, не двоумете се да контактирате со нас! Ние ќе се справиме со проблемот за вас во прв пат.50" Должина : 64см/25.02" Големина : Л Биста : 110см/43. Пакетот вклучува : 1pc Мажите Врвна Големина Биста Должина На Рамото Ракав L 110cm/43.88" рамо : 49см/19.20" големина : хххл биста : 122см/48.

Главните карактеристики

Избор на клиент