• Новак
колати Женски Fall Зимски Дуксер Исечена Јакна Мода Руно Со Долги Ракави Меки Јакни Y2k Отворена Предна Подуена Долна Облека Со Кратко Палто

колати Женски Fall Зимски Дуксер Исечена Јакна Мода Руно Со Долги Ракави Меки Јакни Y2k Отворена Предна Подуена Долна Облека

DEN 2.00
Пристапност
Во достапна форма

колати Жени 2023 Fall Зимски Дуксер Исечена Јакна Мода Руно Со Долги Ракави Меки Јакни Y2k Отворен Преден Подуен Краток Капут Надворешна Облека Прашање : П : јас обично носам Средна големина И малку се грижам за sie, која големина треба да ја нарачам?А : Ние Сме Азиски Големина, работи помал од нас големина, па јас ќе ви предложи да изберете една големина или две големина поголема од вообичаената големина, тоа ќе биде повеќе се релаксираат и удобно.Сезона : Type/Пролет/Зима Пол : Жени,Женска Пригода : Секојдневен,Тип На Шема На Далииптер : Еднобојна/Стил На Печатење : Секојдневна,Модна Должина : Редовна Должина на Ракавот : долги Ракави Како да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линијата што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Јакни + Големина Ве Молиме внимателно проверете ја нашата табела со големини пред купувањето, нашата големина Е азиска големина и може да биде мала. Ако сакате лабав стил, ве молиме изберете 1-2 големина поголема. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе ви го решиме проблемот за прв пат. ①Материјална јакна за жени, еластична, супер мека и удобна. Совршено носење на секој ден. Одлично за пролет, лето, fall, зима, особено совршено за преодни сезони. €Дизајн● Лабави облечени обични кардигани со долги ракави за жени со мала тежина, отворен преден дел, мека завеса, цврста боја, долг ракав, класичен основен кардиган за жени. ①Прилики јакната за жени лесно се совпаѓа со фармерки, панталони, хеланки и шорцеви и високи потпетици во секојдневниот живот, и одлична за забави, студентски соби, поставки за одмор, кул пролет/лето/fall/зимска ноќна вечер, итн. ①Совпаѓање е трендовски и лесно се спарува со повеќе врвови. Можете да носите што сакате со вашата ками или кошула за да додадете секојдневен изглед. Тенкиот кардиган е совршен за сезони помеѓу, ќе направи да се чувствувате топло и удобно. Совршен пар со вашите фармерки, хеланки, шорцеви, здолништа и панталони.

Главните карактеристики

Избор на клиент