• Новак
Проширување На Паричници w Еластичен Кабел 5.25 Проширување, Дел, Правна Големина, Редроп

Проширување На Паричници w Еластичен Кабел 5.25 Проширување, Дел, Правна Големина, Редроп

DEN 175.84
Пристапност
Во достапна форма

Екстра-широкиот дизајн овозможува врвните папки на јазичињата уредно да се вклопат внатре без да ги испакнат страните. Шипката е целосно обложена со материјал отпорен на кинење и има специјално засилување на превртување на врвот. Гусетот се протега во предните и задните панели двојно повеќе од стандардните паричници за проширување за супер силна јачина на врзување. Засилен заштитен размавта отпорен на кинење со еластично затворање на кабелот. Џеб / Паричник Тип : Датотеки/Документи Големина : Правни Целокупната Експанзија : 5.25" Тип На Затворање : Еластична Кабел. Зелена : Хартијата содржи 30% пост - потрошувачка рециклирана содржина, 30% вкупна рециклирана содржина. Тип На Производ-Проширливи Џебови И Паричници За Документи-Паричник За Транспорт. Тип на џеб/паричник-Датотеки/Документи. Големина-Легална. Целокупната Експанзија-5.25". Тип На Затворање-Еластичен Кабел. Бои - Редроп. Боја Семејство-Кафеава. Број На Џебови На Датотеки-1. Тип На Јазиче-Без Јазичиња. Намалување На Јазичето-Без Јазичиња. Број На Џебови За Додатоци-0. Материјали - Редроп. Ширина-15,38". Висина - 10". Изјава за одрекување - овој производ е направен со употреба на дрво добиено од заверена управувана шума. Код На Собранието - N. Проп 65 Индикатор-N. Зелен Индикатор-Y. Epacpgcompliant Код-Y.

Главните карактеристики

Избор на клиент