• Новак
Лесно Улица Мејбел Удобност Лизга Онс

Лесно Улица Мејбел Удобност Лизга Онс

DEN 712.00
Пристапност
Во достапна форма

Лесно Улица Мејбел е вашиот секојдневен одат на повик. Обликуван на надворешен ѓон на единицата што е и лесен и флексибилен, ова лизгање нуди истегнување за соодветни карактеристики и Лесно Движење Со Лесна Улична влошка за да се обезбеди удобност во текот на целиот ден. 1,5 инчен пета. Лесна Изградба На Улични Удобни Бранови. Преклопен детален дизајн. Истегнете се за вклопување и удобност. Подобрено Со Лесно Движење Со Лесни Ултра-лесни влошки На Улицата. Лесен надворешен ѓон.

Главните карактеристики

Избор на клиент