• Новак
Рок-ВР Штрајк Сатен Црно Тркало

Рок-ВР Штрајк Сатен Црно Тркало

DEN 5759.68
Пристапност
Во достапна форма

V-Рок Теренски Тркала гордо го претставува VR15-Штрајк. Штрајкот ВР15 Е прикажан во сатенско црно и има бескомпромисни фитинзи за апликација за подигнати камиони. Достапно во 17х10, 18х10, 20х10, 20х12, 22х12. ●НАЈДОБРА КОНСТРУКЦИЈА во КЛАСА, со тешка, едноделна леана алуминиумска конструкција, Сите V-Карпести Тркала нудат супериорна издржливост и перформанси за да издржат тешки услови надвор од патот. ●РАЗНОВРСНИ АПЛИКАЦИИ] Без разлика дали вашето возило е залиха на коски или е опремено со комплет за подигнување од 6 инчи, секое V-Рок тркало ќе прими огромно мнозинство апликации за камиони и ТЕРЕНЦИ на пазарот денес. €TPMS КОМПАТИБИЛЕН q Дизајниран да овозможи инсталирање На Сензори За Систем за Следење На Притисокот во Гумите - помагајќи им на возачите да спречат небезбедни работни услови. ①ГАРАНТНА ПОДДРШКА ние сме посветени на испорака на исклучителен производ и одлична услуга за клиентите. Ние обезбедуваме Ограничена 1-Годишна Завршница и Доживотна Структурна Гаранција. ЗАБЕЛЕШКА : вклучено Централно капаче сепак не вклучува навртки за навртки или завртки за навртки.

Главните карактеристики

Избор на клиент