• Новак
Куќа Марија Геометриски Линии Внатрешен Надворешен Тркач Килим Крем Сина, 2 ' 3 8'

Куќа Марија Геометриски Линии Внатрешен Надворешен Тркач Килим Крем Сина, 2 ' 3 8'

DEN 1.00
Пристапност
Во достапна форма

Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. Должините и ширините може да варираат од објавените димензии. Ние се потрудиме да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме да бидете советувани дека постојат некои варијации. Висина на купот : 0,25 инчи. Првиот избор на домашниот дизајнер во лесни килими за нега, отпорни на временски услови. Отпорен на вода што го прави совршен за надворешна употреба . Живеат Подобро. Веќе не само," голем сообраќај " подни облоги, викендички килими ја спојуваат земјата-класични мотиви и разумна палета на бои во неверојатно функционални и крајно привлечни внатрешно-надворешни теписи. 87% Полипропилен, 13% Полиестер . Моделите може малку да се разликуваат според избраната форма и големина. За моментално преуредување на украсувањето, овој тепих е еден од најлесните и најмодерни начини за освежување на просторијата со карактер и стил.Продавница Safavieh на . Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на килим може малку да се разликуваат.

Главните карактеристики

Избор на клиент