• Новак
По Дизајн Дипломирана Лента Внатрешен Надворешен Тепих - Прашлив Чад-фт

По Дизајн Дипломирана Лента Внатрешен Надворешен Тепих - Прашлив Чад-фт

DEN 2057.76
Пристапност
Во достапна форма

Создадете живописно секојдневен изглед на вашиот домашен декор со Дипломирана Лента Внатрешен/надворешен Килим Од Нашата Лента Колекција На Рамнотежа. Секој ќе ужива во дизајнот што го дефинира просторот донесен во вашиот трем, двор, кујна или бања од овој тепих. Уметничкиот и шарен дизајн е отпечатен на мека полиестерска основа со подлога отпорна на лизгање, што го прави совршен начин за додавање боја, одблесок и личност на секој внатрешен или надворешен простор. За чистење, користете благ сапун и поставете рамно за да се исуши. Достапно во различни големини и бои. Мека под нозете, изработена од текстура Шенил. Стилски и функционален за вашиот надворешен декор. Наредени рабови. Обложена подлога отпорна на лизгање. Брзо-сува конструкција. Цврст, лежен рамен дизајн.

Главните карактеристики

Избор на клиент