• Новак
Топла Тркала Карактер Автомобили Детски Плоштади Никелодеон Патрик 1 64

Топла Тркала Карактер Автомобили Детски Плоштади Никелодеон Патрик 1 64

DEN 207.04
Пристапност
Во достапна форма

Помислете на вашите омилени детски ликови, а потоа замислете како Би изгледале Како Жешки Тркала Карактер Автомобили! Овие возила од 1 : 64 скала повторно замислени Како Детски, Патрик, Сквидвард, Планктон и Г-Дин Крабс ќе ве натераат да сакате да ги соберете сите. Забрзајте ги новите авантури во ова возило со размер 1 : 64 . Вашите омилени ликови доаѓаат во богати бои и деко. Трка надвор да се забавуваат или прикажување на вашите омилени гордо . Одличен подарок за љубителите На Топли Тркала!.

Главните карактеристики

Избор на клиент