• Новак
На Сцената БА 15 Тој База Со М20

На Сцената БА 15 Тој База Со М20

DEN 3.33
Пристапност
Во достапна форма

Серијата модуларни компоненти М20 На Сцената-основи, шахти, бум и многу повеќе - ја става моќта на прилагодување на сцената и студиото во ваши раце, токму таму каде што припаѓа. Дизајнирана за брза, погодно сигурна адаптација, линијата М20 содржи секаков начин на основи - од стативи за вокал до шестоаголни тешки тегови за телескопско микинг - како и шахти кои сместуваат свет на флексибилно поврзување. Секако, сите се карактеризираат со прецизна обработка и најдобри поврзани челични и алуминиумски метали обложени со прав соодветни за нивната специфична примена. 16 фунти. База со гумени стапала. База Ширење : 15". М20 База И вратило заменливи со други м20 производи.

Главните карактеристики

Избор на клиент