• Новак
Јужна Калифорнија Скара Мат 26 x42

Јужна Калифорнија Скара Мат 26 x42

DEN 447.84
Пристапност
Во достапна форма

Дали сте тврдокорен љубител на спортот кој сака да ја покажува гордоста на вашиот тим дури и додека печете на скара? Потоа Беа Направени Душеци За Скара Со Решенија за Спортско Лиценцирање за вас. И практични и декоративни, тие ја штитат вашата палуба или двор додека го прикажуваат вашиот омилен тим! Овие 100% Душеци за Винил Скара се вклопуваат под повеќето скари, спречуваат истурање и боење и лесно се чистат со градинарско црево. Да не се користи на композитни платформа материјал. Лиценцирани Производи.

Главните карактеристики

Избор на клиент