• Новак
Њујорк Никс Куче Јака

Њујорк Никс Куче Јака

DEN 256.00
Пристапност
Во достапна форма

Њујорк Никс Куче Јака Миленичиња Првиот Нба Њујорк Никс Пет Јака, 3 Големини На Располагање, Спортски Фан Куче Јака : Официјално нба лиценциран. Името на тимот, логото и логотипната лента е зашиена на контрастна најлонска мрежа во живописни тимски бои. Прилагодлива, силна и издржлива најлонска веб-јака. Прицврстете ја пластичната тока за заклучување за лесно носење. Метален сребрен Прстен Д за поводник или прицврстување на безбедносниот ремен. За спецификации за големина, погледнете ја табелата со големини.

Главните карактеристики

Избор на клиент