• Новак
Флеш Мебел Современа Винил Прилагодлива Висина Барстол Со Хромирана Основа, Повеќе Бои

Флеш Мебел Современа Винил Прилагодлива Висина Барстол Со Хромирана Основа, Повеќе Бои

DEN 2167.20
Пристапност
Во достапна форма

Оваа елегантна столица со двојна намена лесно се прилагодува од шалтер до висина на шипката. Стилската рамка за капка и дава на столицата современ шик дизајн. Не само што оваа столица е стилска, туку и многу удобна што ви овозможува неверојатно искуство за седење! Лесниот за чистење винил тапацир е дополнителен бонус кога столицата се користи редовно. Вртливото седиште што се прилагодува на висината се прилагодува од шалтер до висина на шипката со рачката што се наоѓа под седиштето. За да помогне во заштитата на вашите подови, основата има вграден пластичен прстен. Флеш Мебел Современа Винил Прилагодлива Висина Барстол Со Хромирана Основа, Повеќе Бои : Елегантна столица со двојна намена лесно се прилагодува од шалтер до висина на шипката. Стилски капка рамка. Лесен за чистење винил тапацир. Вртливото седиште се прилагодува од шалтер до висина на шипката со рачката што се наоѓа под седиштето. Основата има вграден пластичен прстен.

Главните карактеристики

Избор на клиент