• Новак
Дорман ЦС Спојка Роб Цилиндар За 05-Џип Слобода

Дорман ЦС Спојка Роб Цилиндар За 05-Џип Слобода

DEN 3439.20
Пристапност
Во достапна форма

Цилиндри За Робови на спојката : 05-06 Џип Либерти Дорман CS650153 Цилиндар За Робови На Спојката За Специфични Модели На Џипови Директна замена - овој цилиндар за робови на спојката е изграден за да одговара на оригиналниот роб на спојката во одредени возила. Прецизен дизајн-обратно-дизајниран од оригинална опрема за беспрекорно вклопување и сигурно функционирање. Издржливи материјали-вклучува висококвалитетни гумени компоненти за компатибилност со стандардната течност за сопирачките. Доверлива вредност поддржана од тим инженери и експерти за контрола на квалитетот во Соединетите држави. Обезбедете вклопување-за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашето точно возило, внесете ја вашата година, направете, моделот и конфигурацијата во алатката за монтирање на оваа страница.

Главните карактеристики

Избор на клиент