• Новак
Самсунг Галакси С8+ [екран] Плазма Пердув-Светлина Солиден [Пепел] Случај

Самсунг Галакси С8+ [екран] Плазма Пердув-Светлина Солиден [Пепел] Случај

DEN 239.20
Пристапност
Во достапна форма

Композитни кутии UAG За Samsung Galaxy S8 Се samsung pay и безжично Полнење компатибилни производи ЗА УРБАНА ОКЛОПНА ОПРЕМА го одразуваат независниот дух на нашите дизајнери и претставуваат посветеност на супериорен квалитет и изработка. Нашите композитни куќишта со пердуви имаат тврда надворешна обвивка и меко јадро отпорно на удари. Иако визуелно впечатлива, уникатната форма на куќиштето исто така обезбедува сила додека ја минимизира големината и тежината. Нашиот дизајн овозможува целосен пристап до контролите и портите на вашиот уред, додека отворите се дизајнирани за блиц снимки без отсјај и бескомпромисно аудио. Бракот на овие дизајнерски елементи и материјали кои работат едногласно ја максимизира заштитата за вашиот уред. Случаите НА УАГ се достапни во низа живописни бои. Постои дванаесетмесечна гаранција на производителот за секој случај.

Главните карактеристики

Избор на клиент