• Новак
Шик Дома Шана 3-Парче Солидна Боја Лист Во Собата, Близнак, Беж

Шик Дома Шана 3-Парче Солидна Боја Лист Во Собата, Близнак, Беж

DEN 831.84
Пристапност
Во достапна форма

Ништо не прави декорот на вашата спална соба да се чувствува поцелосен и составен отколку да знаете дека имате совршен сет на чаршафи. Супер мекиот лист шана поставен Од Шик Дом има еднобојна обвивка со дизајн на шарени модели. Опуштете се со стил и одморете се во луксузен сон со овој единствен комплет чаршаф комплетен со вграден чаршаф, рамен чаршаф и навлака за перници. Вклучува 1 рамен лист, 1 вграден лист, 1 навлака за перница. Достапни бои се бела, беж, тегет, сива, зелена, сина. Упатства за нега : Сува чиста најпосакувана. Машина за перење, користете машина за предно натоварувач (или горниот натоварувач без агитатор) за да избегнете кинење. Користете Ладна вода во нежен циклус, исушете ја сувата ниска топлина или исушете ја на воздух. ЛЕСЕН-овој сет на листови е лесен и идеален за сите сезони. СТИЛ и УДОБНОСТ - овој дизајн координиран рамен и вграден комплет чаршафи и навлаки за перници е и сон за гледање и спиење. ДИЗАЈН СО ПРУГИ-комплетот листови има еднобоен изглед со шарена шема и доаѓа со рамен чаршаф, вграден чаршаф и навлака за перници.

Главните карактеристики

Избор на клиент