• Новак
Брз Ретро Класичен К Клеер Степлер, Црна

Брз Ретро Класичен К Клеер Степлер, Црна

DEN 528.32
Пристапност
Во достапна форма

Направен Во Шведска, овој цврст степлер има целосно метална конструкција и спојници до 50 листови. Ergономската рачка обезбедува удобност. Прилагодливата наковална овозможува отворено и затворено спојување. Неодоливо класичен дизајн и кул ретро боја го прават совршен за употреба во ресторани, поштенски сали и многу повеќе. Овој класичен спојувач на клешти е компатибилен со спојници 1/4" или 5/16".Брз Ретро Класичен Спојувач На К1 Клешта, Црни Спојници до 50 листови хартија. Издржлива целосно метална конструкција во ладна Ретро боја. Ergономска рачка за удобност. Прилагодлива наковална за отворено и затворено спојување. Традиционална функционалност за вчитување назад.

Главните карактеристики

Избор на клиент