• Новак
Ergогујците Со Задачи Одат Голем Единечен Монитор Со Голема Работна Површина

Ergогујците Со Задачи Одат Голем Единечен Монитор Со Голема Работна Површина

DEN 319.84
Пристапност
Во достапна форма

Сега можете без напор да преминете од седечка положба во стоечка положба подобрувајќи ја продуктивноста и удобноста и да имате слобода да се движите кога сакате. Се вклопува во секоја конфигурација на аголната маса. Независно прилагодливо монтирање на мониторот. Фиока за тастатура што оди под површината на бирото. Механизам за заклучување со прилагодување на висината за дополнителна стабилност. Мал отпечаток за заштеда на простор на бирото. Поставување на двоен монитор. Лесно преминете од седечка во стоечка положба за удобно продолжено пресметување. Брзо и безбедно се прицврстува на повеќето работни површини. Премиум фиока за тастатура со стандард за одмор на зглобот. Лесно прилагодување на висината. Нема напнатост извори за прилагодување. ВЕСА стандард монитор монтажа. Иновативниот систем за стегање со 2 точки обезбедува неспоредлива стабилност.

Главните карактеристики

Избор на клиент