• Новак
Елија Отворен Двор Редење Стол, Потресени Бели, Во собата на 2

Елија Отворен Двор Редење Стол, Потресени Бели, Во собата на 2

DEN 2.33
Пристапност
Во достапна форма

Сафавиех Надворешна Колекција Елија Стол За Редење Потресена Бела Додадете наутички вибрации во вашиот двор или палуба со овој стол. Неговата потресена бела завршница и издржливата метална конструкција го прават совршен и за традиционалните и за преодните простори за живеење на отворено. Повеќе од 100 години, САФАВИЕХ го поставува стандардот за фино изработени килими и мебел за дома. Од посакувани свежи и трендовски дизајни до безвременски парчиња со квалитет на наследство, изразувањето на вашиот уникатен личен стил никогаш не било полесно. Започнете со пребарување на тепих, мебел, осветлување, надворешен и домашен декор и откријте над 100.000 производи на SAFAVIEH денес. Современиот дизајн додава шик изглед во вашиот дом. Издржлива метална рамка за долготрајна долговечност. Не Е Потребно Собрание. Боја : Потресена Бела Боја. Точка Димензии : 18.5 во. В х 16.5 во. Д х 34 во. Х.Димензии Седиште : 17.3 во. В х 16 во. Д х 18.1 во. Х. Висина На Седиштето : 18.1 во. Висина На Грбот На седиштето : 17.3 инчи. Капацитет на тежина : 275 фунти. Лесен за чистење и одржување. Додатоци во животниот Стил фотографија не е вклучена. Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. Поради разликите во компјутерските монитори, бојата на некои ставки може малку да се разликува. Чувајте мебел на отворено во затворени простории или добро покријте кога не го користите. Отстранете го дрвениот мебел од стоечка вода. Редовно бришете ја прашината со мала четка или вакуум. Истурите треба да се грижат непосредно пред да се стврднат или обојат со малку навлажнет сунѓер.

Главните карактеристики

Избор на клиент