• Новак
Од Ханес Женски Плус Големина Краток Ракав Мета

Од Ханес Женски Плус Големина Краток Ракав Мета

DEN 2.33
Пристапност
Во достапна форма

Само Мојата Големина сега Е ЏМС Од Ханес Женски Плус Големина Кратки Ракави Маици Зошто да се задоволите со секоја Маица? Нашата најпродавана памучна маичка е специјално исечена за вашите облини, со ажурирано деколте и ласкави странични шевови што не се мешаат. Ќе ви се допадне начинот на кој оваа маица се чувствува толку мека на вашата кожа. Тоа е совршена основна Маица За слоевитост, стајлинг и секојдневно носење Само Мојата Големина Женска Маичка Со Кратки Ракави со Плус Големина : 100% памук. Хедерс памук/полиестер. Ако топлото време ви значи удобност, ќе ви се допадне оваа мека, лесна маичка со кратки ракави. Лесно ребрести, широко деколте на екипажот со лента за вратот на грбот. Таг-слободен деколте. Машина за перење ладно . Широки, женски рамки на екипажот и му ласкаат на лицето. Мекиот спој на вратот со лента од ткаенина се спротивставува на откинување и истегнување. 29-инчната должина ја насочува вашата силуета. ЗАБЕЛЕШКА : за попространо вклопување, одете нагоре една големина. Издржлив трим со две игли. Машинско перење, ладно со слични бои, внатре кон надвор ако е украсено. Падне сува, ниска. Ниско железо.

Главните карактеристики

Избор на клиент