• Новак
Мотор брф - Диск Кочница Роторот Одговара изберете: 2003-МЕРКУР ГРАНД МАРКИЗ, 2003-ФОРД КРАУН ВИКТОРИЈА

Мотор брф - Диск Кочница Роторот Одговара изберете: 2003-МЕРКУР ГРАНД МАРКИЗ, 2003-ФОРД КРАУН ВИКТОРИЈА

DEN 1.67
Пристапност
Во достапна форма

Единствените делови препорачани Од Компанијата Форд Мотор за возила Форд и Линколн. Моторните Ротори на Сопирачките се дизајнирани и тестирани според ригорозните инженерски стандарди на Форд. Деловите на моторот се вклопуваат правилно првиот пат за побрза, полесна инсталација. Подготвени да се инсталира надвор од кутијата. Мотор брф-38 Диск Кочница Роторот Одговара Изберете : 2003-2011 МЕРКУР ГРАНД МАРКИЗ 2003-2011 ФОРД КРАУН ВИКТОРИЈА и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Главните карактеристики

Избор на клиент