• Новак
Стандардни Моторни Производи Пленум Заптивка

Стандардни Моторни Производи Пленум Заптивка

DEN 2.00
Пристапност
Во достапна форма

Опис на брендот : Стандард е водечко производство на целосна линија на производи поврзани со управувањето со моторот, од гориво до палење до издувни гасови и целата електроника помеѓу нив.Комплет За Заптивка За Инјектирање Гориво Китфуел"Стандард произведува целосна линија на производи поврзани со управувањето со моторот, вклучувајќи делови за палење и емисија, вградени компјутери, жици за палење, кабли за батерии, делови од системот за гориво, како и скоро сите критични компоненти со висока технологија за возила со доцен модел, вклучувајќи ги и контролните модули на системот за палење без дистрибутер (ДИС); сензори за кислород; вентили за кружење на издувните гасови (ЕГР); висока енергија и серпентина-на-Приклучок Калеми; Инјектори За Гориво и Регулатори На Притисок; Широк Спектар на анти-заклучување сопирачка, температура, брегаста осовина, коленестото вратило, удар, мапа и сензори за позиција на гас; и повторно произведени компјутери на одборот и сензори за масовен проток на воздух. "- Т. Б. И. Комплет. Комплетите и Дихтунзите НА ТБИ се произведени со робустен дизајн на материјал за продолжен живот и подобрени перформанси. Сите производи се тестираат и проверуваат ВО средина во СОГЛАСНОСТ СО ИСО 9000. Најсовремени дизајни кои ги исполнуваат или надминуваат спецификациите на ОЕ. Со водечка експертиза во индустријата, кога оригиналната опрема не успее, нашите производи се дизајнирани да ги поправат својствените проблеми со неуспехот. Одговара Изберете : 1992-1993 ШЕВРОЛЕТ КОРВЕТА 8 Цил 5,7 Л 1993 ПОНТИЈАК ОГНЕНА ПТИЦА 8 Цил 5,7 Л и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Главните карактеристики

Избор на клиент