• Новак
Аморе Морнарица Модерен Правоаголник Област Килим

Аморе Морнарица Модерен Правоаголник Област Килим

DEN 3.00
Пристапност
Во достапна форма

Геометриските форми и повторувачките обрасци Во Помодерниот Апстрактен Тепих На Областа Додаваат личност и визуелен интерес за современите ентериери. Неутралните бои на оваа подна обвивка го прават тоа брзо да се координира со мебел и акценти. Машина направена Во Турција од полиестер, обезбедува издржливост. Место во умерени до повисоки сообраќајни области. Средниот куп обезбедува перница под нозете. Спарете со подлога за тепих за да спречите движење на килимот. Редовно чистете на место со сува, чиста крпа и правосмукалка за да го одржите изгледот на вашиот килим. 100% Полиестер. Машина Ткаени Во Турција. Среден Куп. Висина На Купот : 0,4". Само Во Затворен Простор. Модерен и еклектичен, Овој Модерен стилизиран килим додава елегантен изглед на вашиот простор. Сино. Нијанси на . 5' х 8 ' Правоаголник Површина Килим. Различни бои и големини достапни во колекцијата. Уметнички Ткајачи. Дизајниран да издржи секојдневно носење, овој килим е одобрен за деца и пријателски за миленичиња. Совршен за области со голем сообраќај во вашиот дом, како што се дневна соба, трпезарија, кујна и ходници. Лесен за чистење и одржување, препорачуваме редовно чистење со правосмукалка и чистење на самото место со чиста крпа. Секогаш прво тестирајте мала површина. Вакуумите со канистер без шипки за тепање се оптимален тип на вакуум за употреба на килими, но можете да го користите и рачниот додаток на исправен вакуум. Функционалниот Среден Куп овозможува погодно поставување во влезовите, под мебелот и нема да ги попречува вратите. Една година ограничена гаранција производителот. Килим Рампа Препорачува.

Главните карактеристики

Избор на клиент