• Новак
Делта Универзална Туш Компоненти Едно Поставување Дождовница Туш Главата Во Нерѓосувачки

Делта Универзална Туш Компоненти Едно Поставување Дождовница Туш Главата Во Нерѓосувачки

DEN 0.33
Пристапност
Во достапна форма

Заменувањето на главата за туширање е една од најбрзите, наједноставните надградби што можете да ги направите на вашиот туш. Нашите глави за туширање имаат широк спектар на стилови и иновации и инсталираат за помалку од 20 минути - не се потребни специјални алатки. Delta-h2okinetic - ® Тушевите изгледаат поинаку бидејќи се различни. Користејќи напредна технологија, Н2окинетичките тушеви ја вајаат водата во уникатна бранова шема, давајќи ВИ 3 ПАТИ покривање на стандардна глава за туширање.* Крајниот резултат е туш кој обезбедува поголема покриеност, поголема топлина и поголем интензитет за вистинско искуство со туширање. Затоа, продолжете и препуштете се, бидејќи сега можете да уживате во чувството на повеќе вода без да користите повеќе вода. Делта Вотерсенс етикетирани славини, тушеви и тоалети користат најмалку 20% помалку вода од индустрискиот стандард—заштеда на пари без да се загрозат перформансите. *Покриеност измерена Во согласност Со Спецификацијата НА Епа Вотерсенсе За глави за туширање, 4 Март 2010 година. Технологијата за Туширање h2okinetics ја ваја водата во уникатна шема на бранови, формирајќи моќен спреј за натопување, Ви дава чувство на повеќе вода без да користите повеќе вода, Се Инсталира за неколку минути, поставките за Прскање вклучуваат : H2 OKinetic спреј, H2 Okinetic спреј создава туш со поголема топлина, покриеност и интензитет.

Главните карактеристики

Избор на клиент