• Новак
Опуштено Вклопување На Ли Мажи Руно Наредени Директно Нога Жан

Опуштено Вклопување На Ли Мажи Руно Наредени Директно Нога Жан

DEN 1.33
Пристапност
Во достапна форма

Опуштено Вклопување На Ли Машка Руно Обложена Со Права нога Жан вашата зимска гардероба не е комплетна без фармерки обложени Со ли фланел и фармерки обложени со руно. Нашите фармерки обложени со руно и фланелен се поддржани од 130-годишното наследство на брендот за производство на вредни стилови кои се чувствуваат исто толку одлично како што изгледаат. Опуштеното вклопување и директно отворање на нозете на овој жан се дизајнирани да понудат многу простор за нозете, максимална удобност и секојдневен стил. Направете ги овие фармерки дел од вашиот секојдневен ансамбл за разноврсна главна работна облека на која можете да сметате. Опуштено вклопување. Среден Пораст. Права нога. Патент-летај со затворање на копчето. Руно Наредени. 70% памук / 30% полиестер. Увезени.

Главните карактеристики

Избор на клиент