• Новак
Тусон Салем Традиционална Машина За Перење Површина Килим, 4' 4' Плоштад, Сина ' Рѓа

Тусон Салем Традиционална Машина За Перење Површина Килим, 4' 4' Плоштад, Сина ' Рѓа

DEN 2.67
Пристапност
Во достапна форма

Разноврсна, машина што може да се пере и направена да застане убаво во секој простор, тусон е моќна моќност користејќи издржливи синтетички предива и нелизгачка подлога за удобност-меко чувство под нозете и амортизирана стабилност на која било површина. Живеат Подобро. Висина на купот : 0. Големина : 4' х 4 ' Плоштад. Подлога со латекс-Отпорна на Лизгање. Пакувањето и испораката на вашиот тепих може да предизвикаат привремени набори; овие површински бранови не се несовршености или оштетувања и постепено ќе се повлекуваат; тркалањето назад или обратното тркалање е најбрзиот и најлесниот начин да ги отстраните наборите во тепихот во вашата област; оставете доволно време за да се смири вашиот килим, овие набори и бранови нормално ќе се израмнат. За употреба од тепих до тепих, препорачуваме да поставите подлога за држење помеѓу за заштита.

Главните карактеристики

Избор на клиент