• Новак
Хадсон Бебе Бебе Качулка Животно Лице Кадифен Ќебе, Дедо Мраз, Една Големина

Хадсон Бебе Бебе Качулка Животно Лице Кадифен Ќебе, Дедо Мраз, Една Големина

DEN 1.00
Пристапност
Во достапна форма

Ќебето Со кадифен животински качулка Хадсон Е направено од супер мек, пријатен кадифен материјал за да го одржува бебето цврсто и топло. Нашите ќебиња со качулка се великодушно со големина од 28х40 инчи за покривање на бебето од глава до пети. Аспираторите за животни ќе го направат ќебето на вашето бебе позабавно од кога било за употреба и е доволно големо за употреба од бебе до дете. Хадсон Бебе Бебе Качулка Животно Лице Кадифен Ќебе, Дедо мраз е совршен додаток во расадникот на вашето малечко. Бебето Хадсон нуди најширок асортиман Во Божиќна облека, Божиќни облеки и џемпери, Божиќни Пижами, Божиќни ќебиња и ќебиња за фрлање И Божиќни чорапи. Нашиот огромен асортиман на производи за бебиња, мали деца и деца создава одлични полначи за чорапи за целото семејство. Кадифен ќебе со симпатична, детална животинска хауба за лице. Направено со 100% полиестер / Големина 28х40 инчи. Мека и нежна за кожата на бебето. Оптимално за секојдневна употреба. Достапно, висококвалитетно кадифено ќебе.

Главните карактеристики

Избор на клиент