• Новак
Прилагодливи Тегови. Сингл

Прилагодливи Тегови. Сингл

DEN 2880.00
Пристапност
Во достапна форма

Апсолутно е одлично за тренинзите на горниот дел од телото, што помага во тонирање и вајање на рацете, рамената, грбот и исто така ги зајакнува мускулите. Поголемиот дел е што оваа гира доаѓа и со послужавник за безбедно складирање на вашите единици, без да посветувате премногу простор на подот и да ја одржувате домашната теретана добро организирана. Со само притискање и лизгање, можете да ја промените поставката за тежина, која може веднаш да се промени помеѓу 5 до 25 килограми. Брза и лесна промена на тежината. Со оваа прилагодлива гира, нема да потрошите уште една минута за да додадете повеќе плочи со гира за префрлување на интензитетот на тренингот. Доаѓа со уникатна шипка за притискање и плочи, што ви овозможува да се прилагодите на посакуваните тежини во оваа опрема се-во-едно за повеќе вежби. Повеќекратен опсег на тежина погоден за изведување основни тренинзи за тело, основна кондиција, вежби за сила и кревање тешки нозе. Прилагодлива Тежина. Мултифункционален Дизајн. Безбедност И Дизајн Што не се лизга.

Главните карактеристики

Избор на клиент