• Новак
Службеник Монитор Стојат Со Фиока, Црна

Службеник Монитор Стојат Со Фиока, Црна

DEN 2.67
Пристапност
Во достапна форма

Поддржува монитор со рамен екран додека обезбедува важни датотеки или хартии. Држи монитор на ниво на очите. Безбедносната фиока во согласност СО ХИПАА има важни документи и може да се користи одделно за промена на висината на мониторот. 13 1/8 "х 9 7/8" х 5". Голема тежина со современи заоблени агли. Надополнува други Канцелариски Колега 2200 серија биро додатоци. Црно. Поддржува монитор со рамен екран додека обезбедува важни датотеки или хартии. Фиоката е во согласност со барањата ЗА приватност НА ХИПАА. 13 1/8 "х 9 7/8 "х 5".

Главните карактеристики

Избор на клиент