• Новак
Ада Дома Декор Мебел 47 Ниво Антрацит Вилтон Модерен Ѕид Полица

Ада Дома Декор Мебел 47 Ниво Антрацит Вилтон Модерен Ѕид Полица

DEN 1.00
Пристапност
Во достапна форма

Воведувајќи нов став за минимализмот, Полицата На Ѕидот Вилтон носи уникатен сет на квалитети на масата, со три целосно функционални полици со вградена потпора на работ, модерен дизајн на ниво и надминат квалитет што ќе ја доведе во прашање поделбата помеѓу ѕидната полица и апсолутното совршенство. Овој чудесно изработен дизајн е изјава за доверба, со димензии 47 инчи во ширина, 26 инчи во висина и пространа, но удобна длабочина од 9 инчи што ќе ве остави да се борите за удари и ситници за да се прикажат на вашиот сосема нов додаток во вашата домашна или канцелариска средина. 26" Х х 47" В х 9" Д.Ада Дома Декор Мебел 47 " 3 Ниво Антрацит Вилтон Модерната Ѕидна Полица е погодна за дневна соба, спална соба, канцеларија, кујна, бања и многу повеќе. Совршено се вклопува со секој стил на домашен декор. Создадена со издржливи материјали, секоја полица совршено ќе ги прикаже вашите омилени книги, слики и украси. Гарантирано едноставно и брзо склопување со вклучен хардвер и водени упатства. Прекрасен модерен стил со примарна антрацитна нијанса. Направено со компресирано инженерско дрво за цврстина и издржливост, со долготрајна меламинска завршница од сите страни која е отпорна на влага и дамки. 3 Ниво Вилтон виси лебдечки полици погодни за дневна соба, трпезарија, спална соба, домашна канцеларија, фоаје, влез, кујна и бања. Упатства за нега : Избришете со влажна крпа. Собрана Димензија : 26 "H x 47" W x 9 " D. Собрана Тежина : 22 фунти. Ве молиме Запомнете : поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на производи може малку да се разликуваат.

Главните карактеристики

Избор на клиент