• Новак
Мармонт Хил Уживајте Во Малите Нешта Врамена Ѕидна Уметност

Мармонт Хил Уживајте Во Малите Нешта Врамена Ѕидна Уметност

DEN 255.84
Пристапност
Во достапна форма

Ова Уживајте Во Малите Нешта Врамената Ѕидна Уметност е врвен квалитет На Печатење На Гикли На Архивска Хартија со висока резолуција од Уметничкиот Колектив Мармонт Хил. Мармонт хил е колектив на уметници-предводен Од Парвез Таџ кој дејствува како креативен директор. Заедно создаваме оригинални уметнички дела кои се отпечатени на различни материјали како што се алуминиум, платно, огледало и обновено дрво. Колективот е инспириран од луѓе, места и работи. Секое парче со ограничено издание е рачно изработено со љубов и грижа. Врвен квалитет Giclee печати На Архива Хартија со висока резолуција. Рачно исечени украсени рабови. Висококвалитетна издржлива рамка што не се искривува. Пристигнува подготвен да висат. Вклучува сертификат за автентичност.

Главните карактеристики

Избор на клиент